Babo, babo udaj się! przepis na piaskownicę DIY

Zaktualizowano: 10 cze 2019

Sezon działkowy czas zacząć dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim makerskim pomysłem na piaskownicę. Jest duża, tania i wygodna oraz bardzo szybka w przygotowaniu.

Powstała na bazie dna starego łóżka (możecie użyć też tapczanu lub kanapy).


Najpierw należy zdjąć materac. Dno łózka będzie służyło od teraz za pojemnik na piach, (warto jest podłożyć pod spód folię, izolację od trawy). Klapę łózka wykorzystajcie do zrobienia ławeczek w piaskownicy - my musieliśmy wyjąć środek ze sklejki. Jeśli nie macie wyraźnych podziałów w klapie, należy użyć wyrzynarki do wycięcia otworu. Wytnijcie środek tak, żeby zostawić deski dookoła. Badzie elastyczni i pracujcie z otwartą głową. Jeśli jakiś element wyda się Wam ciekawy - zostawcie go.Usuńcie wszystkie element niebezpieczne i zbędne. Wyszlifujcie wszelkie zadziory.Jeśli macie ochotę możecie wykonać otwór pod parasol i pomalować widoczne elementy.

Tunning piaskownicy pozostawiam waszej wyobraźni.

Został tylko piasek i gotowe. Do naszej piaskownicy wsypaliśmy 4 worki piasku. Kupiliśmy drobny piasek - nie budowlany.Teraz pozostało nam tylko rozkoszować się cudownym uczuciem bosej stopy w ciepłym piachu i do zabawy! Babo, babo udaj się, jak się udasz to cie zjem!

144 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie