Świat według IWITEKI

Uwaga - to dla dzieci!


Witam w dziale według Iwiteki! Jako mama i projektantka uważam, że dzieci są wyjątkowe i zasługują na wyjątkowe otoczenie. Tak powstała IWITEKA - produkty dla dzieci mojego autorstwa, które mają za zadanie mieszkać z nimi w pokoju, tworzyć niepowtarzalny klimat, inspirować je, pomagać im i je rozśmieszać. Jeśli tak jak ja uważasz, że wygląd przestrzeni, która nas otacza nie jest obojętny, że warto poświęcić swój czas i energię po to, żeby zobaczyć jak dobrze w jej otoczeniu czują się nasi najbliżsi, jesteś w domu!

W dziale według Iwiteki znajdziecie poradnik jak ładnie, zgrabnie, pomysłowo, w miarę szybko i bezproblemowo urządzić przestrzeń dla dziecka i rodziny. Dobre rady zawsze w cenie! Mam nadzieję, że moje będą Was inspirować i zachęcać do tworzenia oryginalnych przestrzeni. Nie będą oczywistymi oczywistościami. Będziemy wspólnie tworzyć przytulny klimat z mrugnięciem okiem. Postaram się, żeby słowo remont nie brzmiało jak horror. Zapraszam do zabawy w urządzanie i dekorowanie!


Wawa Design Festiwal

 

Joanna IWI Iwińska

Projektant, mama i Maker Woman w jednym. Absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (praca mgr. „Rola projektanta w kształtowaniu rozwoju dziecka”), studiowała pedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J.Korczaka. Interesuje się rozwojem dziecka, w kontekście otaczającego go świata. Założycielka własnej marki IWI i sklepu IWITEKA - to dla dzieci! oferującego oryginalne produkty do wystroju przestrzeni dla dzieci.


 

Szlifowanie, drukowanie 3d, frezarka... poznaj produkty IWITEKI od kuchni.


41 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie